Středa, 31 května, 2023
aktualne

Americká hypotéka bez dokladovania príjmov

on

Občas sa môže stať, že sa dostaneme do zlej finančnej situácie a potrebujeme si požičať peniaze. Ako to urobiť, aby to bolo rýchlo a bez zbytočných starostí? To je otázka, ktorá trápi mnohých z nás. Možno ste ale doteraz nevedeli, že pri vybavovaní americkej hypotéky bez registra alebo americkej hypotéky bez dokladovania príjmov, je celé vybavenie hotové v priebehu pár dní. Je to naozaj tak, a dokonca pri expresnom jednaní môžete mať peniaze do 24 hodín od podpisu zmluvy. To všetko bez zložitého vybavovania a bez náročného papierovania. Nepotrebujeme k tomu ani milión schôdzok a na peniaze naozaj nebudete čakať dlhé mesiace, kým vám úver schválime, všetko je rýchle a jednoduché a na získanie úveru postačí jedna konkrétna, a to posledná schôdzka, kde podpíšete zmluvu. Potom už nič nebráni tomu, aby sme na váš účet pripísali dohodnutú čiastku. A to až 70% z odhadu nehnuteľnosti.

Viac informácií o tomto produkte

Ide o finančnú možnosť pre podnikateľov a firmy, ktoré peniaze použijú na platenie všetkých potrieb vo firme. Takže peniaze vo firme môžete použiť akýmkoľvek spôsobom. Môžete nakúpiť majetok, vybavenie, ale môžete aj doplatiť dlhy, zaplatiť nedoplatky na sociálnom a zdravotnom, alebo sa vymaniť z exekúcií. Záleží iba na vašich potrebách.

Už vás nečakajú žiadne starosti ani žiadne iné negatívne myšlienky. Všetko pôjde ľahko a rýchlo. Vopred vám úver schválime, stačí poslať pár fotografií vašej nehnuteľnosti. Ručiť môžete akoukoľvek nehnuteľnosťou, domom, bytom, komerčným objektom, pozemkom, halou, akoukoľvek budovou, a tak ďalej. Nemusíte dokonca ani dokladať daňové priznania. Neplatia sa ani žiadne poplatky vopred. Neplatíte nič za odhad, ani za predčasné vybavenie. Bez ohľadu na vek, príjmy alebo registre, požičiavame všetkým klientom. Nevadí ani exekúcia či ďalšie nepríjemnosti. Doba splatnosti sa pohybuje od jedného roka až na dobu 30 rokov. Neskúmame vašu bonitu, ako je to v bežnej banke, takže si z klientov nevyberáme iba tie, čo by sa nám hodili. Nerobíme rozdiely a snažíme sa pomôcť každému klientovi.

Předchozí článekHypotéka na družstevný byt
Další článekDom za cenu nájomného

Mohlo by Vás zajímat

Dotácia od ministerstva financií

Ministerstvo financií (MF) vedľa svojich ostatných povinností vypisuje každoročne v rámci podpory z národných zdrojov mnoho dotácií a programov na finančnú podporu. Nejde len...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.