Středa, 31 května, 2023
aktualne

Doprajte si novoročnú romantiku vo svojej vírivke či SWIM SPA

on

Sviatky radosti, lásky a pokoja sú najmä o príjemne strávených chvíľach s najbližšími. Vianočné obdobie prináša priestor na oddych, nové zážitky, prechádzky v prírode, leňošenie pri pozeraní tradičných rozprávok a s blížiacim sa novým rokom aj možnosť prehodnotiť svoje životné hodnoty.

Ak je pre vás dôležitý romanticky strávený čas so svojou polovičkou alebo s členmi rodiny, chcete investovať do svojho zdravia a naučiť sa lepšie zvládať stres, vírivka je ideálnym riešením nielen v období Vianoc, ale po celý rok.

Vírivka pre dokonalú romantiku i chvíle oddychu

Pobyt vo vírivke nie je len o romantike a oddychu počas vianočných sviatkov so šampanským v ruke. Prináša so sebou aj veľa benefitov pre telo i dušu. V prvom rade predstavuje odreagovanie sa od každodenného stresu, uvoľní svaly, zlepší kvalitu spánku, prinesie úľavu od bolesti pohybového aparátu a podporí zdravie srdca. Navyše vlastná vírivka je k dispozícii kedykoľvek sa vám zachce, bez ohľadu na výkyvy počasia či dopravnú zápchu.

Láka vás predstava vlastnej vírivky, no nemáte istotu, či je vhodná aj na zimnú prevádzku? Celoročné vírivky od prestížnych svetových výrobcov Jacuzzi a USSPA sú vďaka tepelnej izolácii určené na používanie v interiéri a exteriéri, počas treskúcej zimy i horúceho leta. Stačí mať pripravenú podkladovú betónovú dosku, prívod vody, elektrické pripojenie a vírivka sa stane realitou behom niekoľkých dní aj u vás doma.

Určite poteší aj informácia, že vodu vo vírivkách stačí meniť raz za 4 až 5 mesiacov, pretože vírivky disponujú kvalitným systémom filtrácie vody. Voda je tiež dezinfikovaná ozónom a vhodnými chemickými prípravkami.

Alternatívou vírivky je bazén s protiprúdom a zabudovanými masážnymi tryskami

Keďže vianočné obdobie je spojené s oslavou príchodu nového roka a dávaním si predsavzatí, priestorom pre zmenu životného štýlu je bazén s protiprúdom SWIM SPA. Výborne si zaplávate a po plaveckom tréningu využijete masážne trysky, inštalované priamo v bazéne. SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® je bazén s protiprúdom bazén a vírivka v jednom.

Len si predstavte, ako sa aj počas Vianoc udržíte v kondícii plávaním proti dvom, štyrom alebo šiestim tryskám, vo vode s teplotou okolo 32 stupňov Celzia. Novoročné oslavy strávite romantickým relaxom vo dvojici v bublinkujúcej vode, s teplotou až do 40 stupňov. SWIM SPA zmení vaše sny na realitu.

Čím sa odlišuje od klasického bazéna? Okrem toho, že bazény s protiprúdom disponujú masážnymi tryskami pre príjemnú hydromasáž, majú aj niekoľko ďalších výhod. Využijete ich po celý rok a ušetríte na stavebnej predpríprave, pričom bazén môže byť úplne, alebo len čiastočne zapustený do zeme.

Úsporné sú aj v spotrebe vody, ktorú stačí meniť jedenkrát ročne. Opomenúť nemožno špeciálny termokryt. Ten takisto významne prispieva k energetickej úspornosti.

Ak umiestnite SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® do exteriéru, romantiku si užijete naozaj naplno vo večerných hodinách, pretože súčasťou bazéna je príjemné osvetlenie vytvárajúce jedinečnú atmosféru.

Mohlo by Vás zajímat

Aký majú dojazd výkonné elektrobicykle?

     Najčastejšími dvomi otázkami s ktorými sa pri kúpe elektrobiku stretávame sú, aký má dojazd a ako je silný?. Keďže elektrobicykle majú rozdielne dojazdy, skúsime...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.