Středa, 31 května, 2023
aktualne

Máte radi termálne kúpele a kúpaliská? Navštívte Veľký Meder

on

Termálne kúpele sú pre mnohých ich návštevníkov veľmi vítané nielen kvôli relaxácii a pohode, ale aj kvôli pozitívnym účinkom, ktoré majú na naše zdravie. Vplyv majú na psychiku, ale aj pohybový aparát. Unavené svaly si oddýchnu, celé telo sa prehreje, môžeme sa nechať namasírovať silnými tryskami, rukami úžasných masérov a masérok, užiť si saunu v mnohých jej podobách. Skvelé sú aj saunové rituály. K známym kúpeľným mestám patrí Veľký Meder, mesto, ktoré nájdete v južnej časti Žitného ostrova a jeho okolia.

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus

Významným turistickým centrom južného Slovenska je Veľký Meder. Thermal Corvinus sa nachádza v prostredí 100 ha lesoparku, areál kúpaliska je na ploche 8 ha. Geotermálna voda, ktorá pochádza z dvoch vrtov vyvierajúcich z hĺbky 1 500 m a majúca teplotu 57 – 72 °C. Blahodárny vplyv pozorujete na pohybovom aparáte, na ktorý má regeneračné účinky. Pokiaľ vás trápia bolesti chrbtice, kĺbov, svalov, potrebujete si psychicky oddýchnuť, je toto miesto výbornou voľbou práve pre vás.

Sedem bazénov je vám k dispozícii po celý rok, šesť je k dispozícii na vonkajšie použitie. Užiť si tu môžete aj simuláciu vodných vĺn, ako na mori, stačí vstúpiť do vlnového bazéna. Ďalšou možnosťou je bazén s unášajúcou vodou. Malé deti, ale aj dospelí, sa tu nielen zrelaxujú, ale tiež si užijú mnoho zábavy. Skokanský bazén je na to ako stvorený. Ďalšou možnosťou je rodinný zábavný bazén s tobogánmi a tobogánom parku so šmykľavkami. Krásne vám bude v sedacom bazéne, kde je voda s teplotou 36 – 38 ° C a môžete tu nič nerobiť ako dlho chcete.

Samozrejmosťou sú relaxačné procedúry a saunový svet. Nechýba manikúra, pedikúra, kozmetika, masáže aj netradičné procedúry. Napríklad bioterapia s rybičkami a bahenné zábaly.

Vybavte si vyhovujúce ubytovanie Veľký Meder a poďte dať svoje telo do poriadku. Budete nadšení.

Mohlo by Vás zajímat

Chyby pri predaji nehnuteľnosti

Asi každý predajca nehnuteľnosti vám potvrdí, že si praje svoju nehnuteľnosť predať čo najskôr a za čo najvyššiu sumu. Pri samotnom predaji však môžu...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.