Čtvrtek, 25 července, 2024
aktualne

Nedovoľte, aby vás kancelária obmedzovala

on

Tradičná kúpa kancelárie v Bratislave vás môže stáť stovky tisíc eur, najmä v tých lepších lokalitách. Naozaj to stojí za to? Prečo podpisovať kúpnu zmluvu, ak  potrebujete priestory len na hodinu alebo raz za mesiac? Riešením sú kancelárie na prenájom s možnosťou krátkodobého prenájmu. Objavte ich výhody.

  1. Ušetríte peniaze

Nehnuteľnosti sú naozaj drahé. Najmä na súčasnom trhu a predovšetkým v hlavnom meste. Ceny kancelárií v Bratislave stúpli do závratných výšin, a preto viaceré firmy využívajú prenájom kancelárskych priestorov. Všetky investície, ktoré by ste vynaložili na kúpu nehnuteľnosti, môžete investovať do vášho podnikania. Peniaze ušetríte aj s flexibilnými podmienkami prenájmu. Bratislavský Qubes ponúka prenájom kancelárie na tak dlho, ako ju potrebujete. Využiť môžete aj príležitostný prenájom zasadačiek na vaše obchodné rokovania. Toto vám môže ušetriť nemalú sumu na mesačných nákladoch.

2. Dôležitosť lokality

Pre každé podnikanie je veľmi dôležité aj umiestnenie kancelárie. Ovplyvňuje nielen to, ako ľahko vás zákazníci a klienti nájdu, ale aj samotné dobré meno firmy. Myslite aj na zamestnancov, aby mali do práce jednoduché dochádzanie. Qubes kancelárie Bratislava sa nachádzajú v priamom srdci hlavného mesta, jeho novej biznis štvrte Nové Nivy. Môžete si vychutnať tesnú blízkosť najlepších reštaurácií, služieb a nákupných možností tejto oblasti.

S touto adresou urobíte dojem na svojich klientov ešte predtým, než sa s nimi stretnete.

3. Šetríte čas

Novú kanceláriu si treba zariadiť, zaobstarať vybavenie, zaviesť internet, nehovoriac o dovezení nábytku a neskôr o jej udržiavaní v chode. To všetko je drahé a časovo náročné. V Qubes dostanete plne zariadené kancelárske priestory, takže sa môžete pokojne venovať svojej práci od momentu nasťahovania. Nebudete sa musieť starať ani o údržbu kancelárie, upratovanie, opravy pokazeného zariadenia, bezpečnosť a iné problémy so správou.

4. Bonusové služby

Kancelária Qubes sú oveľa viac ako vaša štandardná kancelária. Čaká tu na vás plne vybavená kuchynka, kde nájdete vždy dostupnú kávu, čaj a chutné občerstvenie na spríjemnenie pracovného dňa. V prípade potreby môžete využiť recepciu, ktorá ohlási vaše návštevy. Samozrejmosťou je rýchle a zabezpečené Wi-Fi pripojenie. Príjemne prekvapia oddychové zóny, parkovanie pre bicykle a dostupnosť kancelárie 24/7. To znamená, že priestory sú tu pre vás kedykoľvek ich potrebujete, aj počas víkendov a sviatkov.

5. Dostatok súkromia, aj tímová práca

Klasické kancelárie môžu znamenať aj hlučnejšie pracovné prostredie. Nenechajte sa obmedzovať a vyskladajte si svoje priestory na mieru. Qubes má k dispozícii viac ako 500 miest na prenájom a 30 kancelárii, ktoré si môžete upraviť presne tak, ako potrebujete. Ak potrebujete byť diskrétny pri vašich telefonických rozhovoroch, nájdete tu framery – zvukotesné telefónne búdky, vybavené ventiláciou, zásuvkou a svetlom. Nič však nemôže nahradiť medziľudskú komunikáciu, ktorá je nesmierne dôležitá pre vaše spolupráce a partnerstvá. Aj preto určite oceníte blízkosť coworkingového centra HubHub, ktoré je plné inšpiratívnych ľudí, inovátorov a odborníkov vo svojej oblasti.

6. Moderné vybavenie

Pracovný priestor má slúžiť biznisu a nie naopak. Preto sú kancelárie na prenájom Qubes vybavené funkčným a dizajnovým nábytkom. Môžete tu nájsť všetky technologické riešenia potrebné k vašej práci a vedeniu obchodných stretnutí. Tri poschodia odrážajúce moderný dizajn, zasadačky, uzavreté kancelárie doplnené aj zdieľané priestory. Ak vaša firma potrebuje niečo špeciálne, stačí sa o tom zmieniť na osobnej prehliadke alebo prostredníctvom formulára. Každá kancelária je modulárna a v Qubes ju prispôsobia tak, aby  vyhovovala vašim obchodným potrebám a preferenciám.

Mohlo by Vás zajímat

Aký je vplyv detských ihrísk na psychické zdravie detí?

Detské ihriská sú multifunkčne vybavené komplexy, ktoré ponúkajú bohatú škálu možností pre športovanie, hru, zábavu i relax v mnohých podobách. Deti si tu môžu užívať...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.