Středa, 31 května, 2023
aktualne

Vyhadzujete na skládku len starý nábytok, alebo aj peniaze?

on

Máte doma starožitný unikát len ​​preto, že „určite má nejakú cenu“, a pritom sa Vám do interiéru vôbec nehodí? Alebo máte viac starého nábytku a radi by ste si nechali len jeden špeciálny kúsok, ku ktorému vás viaže emocionálne puto spomienok? Ale ako nábytok predať? To nie je drobnosť, ktorú môžete dať do krabice. Kde to predať? A akú presne môže mať hodnotu? Kto vám poradí? Čo keď povie menej, nebude lepšie počkať? Podobné otázky sa Vám určite môžu naháňať hlavou a môžu byť dosť stresujúce.

Nezriedka sa potom stane, že skvostný a cenný snáď trochu ošúchaný kus nábytku skončí na skládke len preto, že majiteľa odradili komplikácie spojené s predajom. Snáď sa nezaujímal o jeho hodnotu, či už finančnú alebo historickú, zavrel oči a zvolil podľa neho najjednoduchšie riešenie. Odviezť na skládku. Jednoduché a rýchle. Seba tak ochudil o peniaze a potencionálneho záujemcu o možnosť radosti z kúsku živej histórie.

Výkup nábytku Praha je ideálnym riešením. Vyjdú vám v ústrety a všetko potrebné za vás zaistia. Férový prístup, dlhoročná skúsenosť s výkupom nábytku, profesionalita. Ochotne zadarmo prídu po predchádzajúcom dohovore kamkoľvek v SR a nábytok vám ocenia priamo na mieste.

Staré vždy neznamená zbytočné a nepotrebné

Slovo „staré“ máme tendenciu spájať si s pojmami ako „nepotrebné“ a „na vyhodenie“. Za roky strávené v lete u babičky sme si zvykli na jej kredenc, komodu, staré ošuntělé zrkadlo a kyvadlové hodiny. Trebárs to vnímame trochu ako samozrejmosť, ako niečo obyčajné a všedné a trochu ako niečo z iného sveta, čo do nášho už nepatrí. Čo je opotrebované ak ničomu sa nehodí. Len zaberá miesto. Nemusí to byť vždy pravda. Práve takýto nábytok a doplnky bez toho, aby sme si to uvedomili, môžu mať vysokú cenu.

V spoločnosti Výkup nábytku Praha s tým majú dlhoročnú skúsenosť a ochotne a radi vám poradia. Možno budete prekvapení, aké poklady sa na vašej pôde či chalupe môžu ukrývať. A ani kvôli nim nebudete musieť hľadať pergamen so starou pirátskou mapou a kopať pätnásť stôp od starého duba.

Mohlo by Vás zajímat

3 stroje pre prácu na pozemku, ktoré vám požičia požičovňa stavebných...

Úpravy pozemkov pred alebo po stavebných prácach vám môžu pokojne zabrať aj stovky hodín. Väčšinou musíte premiestniť či zarovnať tony materiálu a zeminy. Nechajte to...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.