Úterý, 7 února, 2023
aktualne

Ako „hacknúť“ predvianočné nákupy? Vyskúšajte cashback 

on

Obchody, nákupné centrá a ich zákazníci zažívajú po covidovej pauze opäť nákupy prakticky bez obmedzení. Prináša to ale aj svoje nevýhody – hektické, preplnené predajne a davy ľudí. Predvianočný stres visí vo vzduchu. Našťastie ale existujú spôsoby, ako „hacknúť” predvianočné nákupy. Jedným z týchto fígľov je používanie takzvaného cashbacku. Čo to ale ten cashback je a ako sa používa? 

Vianoce bez stresu s cashbackom Tipli 

Výraz cashback by sa dal doslovne preložiť ako „peniaze naspäť”. A to je presne to, čo môžete od služby cashback očakávať. Z každého vášho nákupu vám služba cashback vráti percentá vašej útraty späť. Tieto peniaze potom môžete využiť pri ďalších nákupoch. Jedným z najpoužívanejších cashback služieb je cashback Tipli. Na Tipli nájdete všetky populárne a relevantné značky a ich e-shopy, tovar v akcii a zľavové kódy, ako je napríklad Wish zľavový kód, vďaka ktorým ušetríte ešte viac. 

Na Tipli nájdete naozaj všetko, od liekov, cez športové potreby, elektroniku, alebo oblečenie. Vianoce v kľude vybavíte bez toho, aby ste vôbec vkročili do preplneného obchodu, alebo nákupného centra. S cashbackom Tipli svoje nákupy vyriešite z pohodlia domova  a ešte za to dostanete peniaze naspäť. 

Vitamíny, oblečenie, lyže – na Tipli nájdete všetko a online

Nebolo to tak dávno, keď by ste po takýto nákup museli bežať najskôr do lekárne, odtiaľ do predajne športových potrieb a ďalej do nákupného centra z jedného obchodu s oblečením do druhého. Tí, ktorí takýto záťah zvládnu za jedno popoludnie si zaslúžia medailu, Väčšine z nás ale podobný nákup rozhádže celý týždeň. S cashbackom Tipli zvládnete predvianočný nákup z pohodlia domova, bez zhonu a za počítačom za maximálne pár hodín. Napríklad Benu lekáreň ponúka pestrú paletu vitamínov a výživových doplnkov, ktoré si môžete v kľude vybrať a porovnať ceny. Vyhnete sa tak predraženému nákupu v zhone a ako bonus je pre vás k dispozícii Benu lekáreň zľavový kód.  To isté platí aj pre športové potreby a doplnky. Tie kúpite výhodne v e-shope Bezvasport. V online obchode Bezvasportu si môžete ponuku v pokoji porovnať a vybrať si tak produkt, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim požiadavkám bez toho, aby ste sa cítili pod tlakom. Tipli často ponúka aj zľavové kódy, vďaka ktorým nakúpite ešte lacnejšie.

Obdarujte sa výhodným nákupom bez stresu

V poslednej dobe sa veľkej popularite teší e-shop Wish, ktorého ponuku nájdete tu. Na Wish sa dá zohnať naozaj všetko –  aj veci, o ktorých ste ani netušili, že existujú. Od oblečenia, cez dekorácie, potreby do domácnosti až po naozaj bizarné výmysly, ktoré ale môžu byť prekvapivo užitočné. A toto všetko len za pár eur.

Keď e-shop About You vstúpil na slovenský trh vyvolalo to obrovský rozruch. A to oprávnene. About You patrí medzi celosvetovo najpopulárnejšie e-shopy s trendy oblečením za veľmi výhodné ceny. Medzi najväčšie výhody About You platí doprava a vrátenie zdarma. Odpadá tak najväčšia obava z nákupov online – zle zvolená veľkosť, typ, alebo štýl oblečenia, hlavne ak ide o vianočný darček. Cashback Tipli navyše ponúka About You zľavový kód, vďaka ktorému nakúpite nie len lacnejšie, ale dostanete aj časť peňazí naspäť.

Na Vianoce netreba myslieť iba na vašich najbližších, ale aj na seba. Doprajte si predvianočné nákupy bez stresu. Ocenia to vaši blízki, ale najmä vy. 

Mohlo by Vás zajímat

Ako funguje jednorazové investovanie? Oplatí sa?

Ak máte k dispozícii väčšiu sumu peňazí, rozhodne nie je rozumné držať ich na bežnom účte. Mnohí ho síce vnímajú ako istotu, no opak...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.