Úterý, 7 února, 2023
aktualne

Ako ušetriť a ušetrené investovať: Pomôcť môžu aj akčné letáky 

on

V dobe rekordnej inflácie a rastúcich cien mnohí premýšľajú nad tým, ako ušetriť. Ale čo s ušetrenými peniazmi, keď odložené na účte len pomaly strácajú na hodnote. A preto by ste sa nemali pýtať iba ,,ako ušetriť?” ale hneď za tým by mala nasledovať otázka ,,ako investovať?”. Pomôcť vám v tom môže každá maličkosť. Medzi tieto maličkosti určite patria aj výhodné nákupy akciového tovaru, ktorý ponúkajú akčné letáky.  

Babka k babce, budú…investície? 

Známe slovenské príslovie hovorí: Babka k babce, budú kapce. Ale ako si toto príslovie preložiť do jazyka 21. storočia? Je to jednoduché – každý ušetrený cent sa počíta a výsledná suma vás na koniec môže veľmi prekvapiť. A naozaj, každý ušetrený cent je dobrý. A každý investovaný cent je ešte lepší

Medzi najjednoduchšie spôsoby, ako ušetriť, patrí sledovanie akčných letákov a zľavnených tovarov. V dnešnej dobe to ale už neznamená prehrabávanie sa stránkami akčných letákov. Tie nájdete online a pod jednou strechou na portáloch, akým je napríklad Kaufino.sk. Akčné letáky Kaufino, ako je napríklad Lidl letak, alebo Kaufland leták tu nájdete online a počas nákupov ich máte neustále po ruke vo svojom smartfóne. 

Nákupom potravín z akčných letákov môžete ušetriť až stovky eur ročne a tie následne investovať. V dnešnej dobe existuje mnoho webov, alebo poradní, kde vás naučia, ako investovať. A ak investujete správne, z ušetrených a investovaných desiatok eur sa môžu časom stať stovky a u tých naozaj šťastných dokonca až tisíce. 

Letáky Kaufino nie sú len o potravinách

Akčné letáky sa netýkajú len potravín, aj keď tie patria medzi pravidelné a najbežnejšie výdavky jednotlivcov a domácností. Predovšetkým s blížiacimi sa Vianocami rastie dopyt aj po iných tovaroch, ako sú napríklad hračky, oblečenie, knihy, elektronika, alebo potreby do domácnosti. 

Hračky s istotou nakúpite v najznámejšom slovenskom hračkárstve Dráčik. V hračkárstve Dráčik, rovnako, ako v online Dráčik letáku nájdete pestrý výber hračiek pre deti všetkých vekovýchbkategórii a záujmov. Dráčik leták, ktorý nájdete tu častokrát ponúka výrazné zľavy a to hlavne pred Vianocami, kedy je dopyt najvyšší. 

Na portáli Kaufino nájdete aj vyhľadávaný Tesco leták. Hypermarkety Tesco neponúkajú len potraviny, ale aj oblečenie, elektroniku, knihy a potreby do domácnosti. V Tesco letáku sa dajú nájsť za výrazne nižšie ceny. Medzi ďalšie obľúbené predajne s oblečením, domácimi dekoráciami a potrebami patrí čoraz populárnejší reťazec Pepco. Pepco ponúka štýlové a funkčné výrobky za diskontné ceny. Či Pepco práve ponúka akciu, ktorá by vás mohla zaujať, vám prezradí online Pepco leták

Možností ušetriť je mnoho a neexistujú žiadne horšie, alebo lepšie spôsoby, ak sú na konci ušetrené peniaze. Tajomstvo úspechu spočíva v tom, že šetriť je dobré stále a aj vtedy,keď šetriť vôbec nemusíte. 

Mohlo by Vás zajímat

Výhody poplastovaného pletiva. Toto vás milo prekvapí.

Vyberajte rozumne Pri voľbe oplotenia vašej záhrady, rodinného domu, či areálu na podnikanie, treba určite myslieť na výber materiálu. Ideálne je, ak si hneď na...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.