Neděle, 2 dubna, 2023
aktualne

Ktorú pôžičku môžete použiť na čokoľvek, načo len potrebujete?

on

Či už je nám dvadsať, štyridsať či šesťdesiat, je jar, jeseň alebo napríklad zima, sme muž alebo žena z mesta či dediny, každého môže stretnúť potreba požičať si peniaze. Tí, ktorí majú to šťastie a môžu sa obrátiť na rodinu alebo dobrých kamarátov, tak väčšinou robia. Ale väčšina z nás je nútená poobzerať sa po finančnom produkte, vďaka ktorému sa k požadovanej sume dostane.

Pôžičky od nebankových spoločností

Je všeobecne známe, že získať pôžičku v banke je oveľa ťažšie ako v nebankovej spoločnosti. Či už ide o dlhodobé alebo úvery na kratšiu dobu, väčšinou požadujú doloženie výšky príjmov, kontrolujú databázy neplatiacich klientov, poznajú vašu bonitu a podobne.

Našťastie je tu dlhodobá pôžička bez registra, pri ktorej nikto nebude nazerať do registra a nebude zisťovať, či v ňom ste zapísaní alebo nie. Takéto typy pôžičiek sú väčšinou schvaľované v krátkom schvaľovacom procese. Väčšinou je aj tu potrebné doložiť potvrdenie o výške príjmov. To, že vybavenie pôžičky nebude dlho trvať, vám určite príde vhod.

Možno vám bude viac vyhovovať dlhodobá podnikateľská pôžička. Je určená pre živnostníkov aj firmy a použiť ju môžete napr. ako investíciu do existujúceho podnikania, rovnako ako na rozjazd úplne nového zámeru. Použiť ho môžete aj na optimálnu prevádzku vašej firmy či na zaplatenie dlhov, ktoré sa viažu k vašej firme. Nech je tá ale akokoľvek, nebanková spoločnosť FINEMONEY má pre vás špeciálnu výhodnú ponuku. S úverom od nej získate mnoho výhod, ale aj istotu pre budúcnosť vášho podnikania. Čaká na vás individuálny úver pre podnikateľov, živnostníkov vo výške 50 000 Sk až 50 000 000 Sk.

Aby vám pôžičky neprerástli cez hlavu, myslite na splátky a šetrite, kde to ide. Možno by vás mohla zaujímať zelená elektrina. Prvý rok so zelenou elektrinou máte totiž zadarmo.

Mohlo by Vás zajímat

Hypotéka na družstevný byt

Mnohí snívajú o novom bývaní a dúfajú, že nájdu také, ktoré bude zodpovedať ich predstavám a požiadavkám, o tom niet pochýb. Je ale dobré...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.