Úterý, 7 února, 2023
aktualne

Dom za cenu nájomného

on

Zaobstaranie toho najmodernejšieho domu, ktorý zodpovedá všetkým trendom už nie je tak nedosiahnuteľným cieľom, ako sa môže na prvý pohľad zdať. A navyše takého, ktorý je stopercentne ekologický, a ešte k tomu nízkonákladový? To znie skoro neuveriteľne – ale verte!

Toto všetko sú montované drevostavby na kľúč! Splňte si svoj sen rýchlejšie a lacnejšie, než ste si vôbec mohli kedy predstaviť.

Prečo práve drevostavbu?

Drevostavby na kľúč sú jednoduchým riešením pre každého, kto chce bývať kvalitne, ekologicky a hlavne pohodlne. Môžete si jednoducho vybrať hotové návrhy z katalógu a presne taký domček si nechať postaviť na vašom pozemku. Tak aspoň ušetríte náklady za architekta, za jeho návrh, riešenie okien, elektroinštalácií, dverí a všetkých týchto ďalších „drobností“.

photo1

photo2
Blesková rýchlosť

Aj vďaka týmto ušetreným starostiam je celý proces výstavby skoro až bleskovo rýchly. Jednotlivé drevené rámy sú už totiž pre vás pripravené priamo z výroby – a na vašej záhrade sa len jednoducho zmontujú. Nemusíte sa báť, že by všetko nebolo tak, ako naozaj potrebujete. Celá stavba totiž prebieha podľa štandardizovaných postupov, takže daný termín dokončenia môžete považovať za finálnu.

photo4

A čo výbava domu?

Všetky tieto montované drevostavby sú spravidla odovzdávané v plnom vybavení, ako sú kúpeľne, podlahy s podlahovým kúrením a ďalšími nevyhnutnosťami – napríklad izolačné okná. Tá vám zaistí, že nebudete kúriť „Pánu Bohu do okien“ a všetko teplo zostane pekne medzi stenami vášho nového nízkoenergetického domu. Navyše náklady, ktoré vynaložíte na ročnom vykurovacom sú až o tridsať percent nižšie, než pri murovaných domoch!

Už sa nemusíte viac rozmýšľať, verím, že sme vám výhody montovaných domov na kľúč dostatočne priblížili a vy už si teraz vyberáte z katalógu svoj nový domček.


Při hledání nového bytu vám snadno poradí web VyberDomov, kde najdete spousty zajímavých tipů k bydlení.


Mohlo by Vás zajímat

Dotácia od ministerstva financií

Ministerstvo financií (MF) vedľa svojich ostatných povinností vypisuje každoročne v rámci podpory z národných zdrojov mnoho dotácií a programov na finančnú podporu. Nejde len...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.