Úterý, 7 února, 2023
aktualne

Podnikatelia si obľúbili mobilné aplikácie

on

Mobilné aplikácie sa stali bežnou súčasťou našich životov. A to nielen osobných, ale aj pracovných. Ak by sme mali vymenovať niečo, čo pandémia ovplyvnila pozitívne, tak je to práve technologický vývoj. Ľudia sa museli naučiť nielen žiť a nakupovať prostredníctvom internetu, ale aj pracovať. V súčasnej dobe existuje nepreberné množstvo aplikácií, ktoré môžu byť použité na logistické účely, na prácu a riadenie času, na zdieľanie informácií, zákaznícky servis, ale aj na komunikovanie v rámci spoločnosti.

Predajné aplikácie

Zatiaľ čo v minulosti slúžili aplikácie skôr na zábavné účely, dnes už sa stali dôležitým marketingovým nástrojom. Pokiaľ túžite po rozvoji svojho podnikania, rozhodne by ste si mali vytvoriť vlastnú aplikáciu, ktorej súčasťou môže byť internetový obchod, marketing (oznámenie push) alebo aplikácie, ktoré pomáhajú vybudovať vzťah so zákazníkom (tu hovoríme najmä o vernostných programoch).

Aplikácia pre jednoduchšiu komunikáciu

Môže ísť o komunikáciu, ktorá bude prebiehať v rámci spoločnosti alebo v rámci zákazníkov a vašej spoločnosti. Využívať sa dajú už veľmi známe aplikácie, ktoré mnohí z nás používajú na osobné účely, napríklad WhatsUp alebo Facebook Messenger. Existujú ale aj profesionálnejšie aplikácie, ktoré sa dajú využiť a ponúkajú oveľa profesionálnejší prístup. Vzhľadom na možnosť vytvorenia skupinových konverzácií je komunikácia značne uľahčená (napríklad keď je potrebné na prevádzkareň oznámiť dôležitú informáciu, poprípade úlohu a nie je isté, ktorá z vedúcich je práve na prevádzkarni).

Aplikácia pre organizáciu práce

Existuje aj množstvo aplikácií, ktoré môžu uľahčiť rozdelenie úloh a práce. Nielenže sa dajú jednotlivé činnosti naplánovať na konkrétny dátum, ale dajú sa tiež naplánovať konkrétne úlohy, pridať k nim zodpovedné osoby a poprípade aj podúlohy. Vďaka týmto aplikáciám môže každý zúčastnený sledovať postup projektu bez toho, aby sa musel pýtať svojich kolegov.

Mohlo by Vás zajímat

Ktorú pôžičku môžete použiť na čokoľvek, načo len potrebujete?

Či už je nám dvadsať, štyridsať či šesťdesiat, je jar, jeseň alebo napríklad zima, sme muž alebo žena z mesta či dediny, každého môže...

Potrebujete spoľahlivý program na mzdy? Vyskúšajte obľúbené Mzdy Komplet o Vemy.